Božićno ukrašavanje Šibenika uskoro će dobiti svoju krunu. Dobro, možda ne doslovno krunu ali sigurni najveći bor okićen u gradu. Radnici užurbano postavljaju srebrenu konstrukciju i uskoro će se bor vinuti u visinu. "Ove godine naruku nam ide lijepo vrijeme za advent, eto barem da nam ne bude zima kad se popnemo gore na visinu" kaže radnik koji sa svojom družinom postavlja i kiti bor. Uskoro će Šibenik još jače zasvijetliti i božićno vrijeme dobit će još ljepši ugođaj.