Šibenski Funcuti organiziraju veliku navijačku ekspoediciju na finalnu utakmicu Kupa Hrvatske „Šibenik” – „Hajduk” koja se sutra igra u Rijeci. Odlazak navijača „Šibenika” u Rijeku organiziran je. Okupljanje počinje od 8:45 na parkingu kod zapadne tribine stadiona Šubićevac, a kreće se u 9:30 sati.
-Sve naše članove, prijatelje i one koji zajedno sa nama idu podržati naš klub, a samim time iskazati vjernost svom jednom gradu, pozivamo da na tribinu dođu u prigodnim crnim majicama, rođendanskim majica Funcuta ili nekoj drugoj crnoj majici sa obilježjima grupe te da ponesu šalove. Svi u rijeku u crnom i sa šalom!


