Konačno je, nakon 10 dana čekanja, otvoreno šibensko klizalište na Poljani, nazvano “Vitićevo more”, ali teško da će se dobro zategnuti led održati dok ga natapa kiša.

Toplo vrijeme s južinom ne ide na ruku održavanju klizališta tako da će normalno moći raditi tek od nedjelje za kada je najavljen prestanak kiše. “Vitićevo more‘ lani je bilo jedna od najvećih atrakcija šibenske Adventure.

