Datum objave: 26. Siječanj 2022

PLIVANJE / Odličan nastup Plivačkog kluba „Šibenik” na Kadetskom Grand Prixu „Medo” u Zagrebu.

Stanko Ferić
Stanko Ferić

Plivački klub „Šibenik” postigao je izvrsne rezultate na Kadetskom Grand Prixu „Medo” u Zagrebu kojeg organizira Plivačkog kluba „Medveščak”. U konkurenciji više od 200 plivačica i plivača boje Šibenika branili su Mauro Galić, Bartol Šišak, Daniel Bušac, Frane Berbić, Josip i Niko Silov. Najuspješniji je bio Mauro Galić koji je osvojio tri medalje. U disciplini 200 mješovito Mauro je bio zlatni dok je još dvije brončane medalje osvojio u disciplinama 200 i 400 slobodnim stilom.
Odlična su bili i braća Silov. Josip je najbolju utrku imao u disciplini 200 leptir gdje je otplivao A limit za nastup na državnom prvenstvu za kadete. Ostali šibenski plivači postigli su svoje najbolje rezultate osobne rezultate.
Idućeg vikenda PK „Šibenik” sudjelovat će na Regionalnom prvenstvu Hrvatske koje će biti održano u Šibeniku, na bazenu u Crnici gdjhe će se boriti za sudjelovanje na Prvenstvu Hrvatske za kadete koje će biti održano 12. i 13. veljače u Zagrebu.

Iz kategorije: Vijesti

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3