Datum objave: 17. Ožujak 2021

KORONAVIRUS SE PONOVNO ŠIRI / U Županiji danas 70 novooboljelih, a u 24 sata u samoizolaciju otišlo više od 200 ljudi

Diana Ferić
Diana Ferić

U protekla 24 sata, na području Šibensko-kninske županije 71 osoba je oboljela od COVID-19 infekcije.

Trenutno je 238 aktivnih slučajeva oboljenja od COVID-19 infekcije. U šibenskoj bolnici liječi se 27 osoba. Ostali imaju blaže kliničke simptome i nalaze se u izolaciji.

Pod mjerama zdravstvenog nadzora i samoizolacije trenutno su 1362 osobe.

U posljednja 24 sata uzorkovano je i testirano 196 uzoraka za testiranje na SARS-CoV-2 virus.

Molimo građane da se pridržavaju svih propisanih epidemioloških mjera.

Iz kategorije: Vijesti

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3