Nema novooboljelih od zarazne bolesti COVID-19 u Šibeniku i Šibensko - kninskoj županiji usprkos povećanom protoku ljudi zbog, s obzirom na okolnosti, odlične turističke sezone i velikog broja turista na šibenskoj rivijeri. I dalje je imamo 34 aktivna slučaja oboljenja. Četri osobe liječe se na Odjelu infektologije šibenske bolnice, dok ostali imaju blaže kliničke simptome i nalaze se u samoizolaciji na kućnom liječenju. Pod mjerama zdravstvenog nadzora i samoizolacije nalaze se 42 osobe, od kojih je 38 bilo u kontaktu s oboljelima od COVID – 19, a četiri osobe su ušle u Republiku Hrvatsku iz trećih zemalja zbog čega im je određena mjera samoizolacije.
Datum objave: 06. Kolovoz 2020
COVID 19 / Šesti dan za redom u Šibeniku i Šibensko - kninskoj županiji nema novooboljelih od koronavirusa
Iz kategorije:
Vijesti
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.