Šibenske ritmičke gimnastičarke, članice Gimnastičkog kluba „Šibenik - Dalmacija” donijele u Šibenik četiri zlatne medalje s međunarodnog natjecanja Dani Budve 2025. u Crnoj Gori. Briljirale su Sofia Jakoiš, Gabriela Periša, Laura Jurić, Antea Jakovljević, Klara Vukičević i Sunčica Vlašić. Sofia Jakoiš osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji djevojčica, a Antea Jakovljević 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja. U programu parova Gabriela Periša i Laura Jurić osvojile su 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja, Klara Vukičević i Sunčica Vlašić 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji juniorki. U vježbi s obručem najbolje u kategoriji mlađih kadetkinja bila je Lucija Tare koja je osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju.