Tommi Michell, umjetnička direktorica šibenskog Festivala dalmatinske šansone, objavila pjesmu. Pjesma se zove „Bonaca“, glazbu za nju skladao je Dušan Šarac, a stihove sročio Ivo Šćepanović. Riječ je klasičnoj dalmatinskoj baladi u najljepšem Šarčevom skladateljskom stilu -Dolazak Dušana Šarca u ovaj projekt – kaže Tommi Michell - mijenja pravila igre. On je apsolutna legenda, dugogodišnji umjetnički direktor Festivala dalmatinskih klapa u Omišu i autor nekih od najvećih klasika klapske i dalmatinske glazbe uopće. On ne radi moderne pop-hibride, a njegov potpis garantira tradicionalnu, rafiniranu i emotivnu melodiju s prizvukom šibenske šansone. Pjesma "Bonaca" ne cilja na prva mjesta top lista, već na status skladbe koja ostaje kao suptilan, a moćan dalmatinski i šibenski zavičajni glazbeni izričaj.